fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

16 tysięcy złotych za noc w Europejskim

Raffles Europejski Warsaw oferuje pokoje i apartamenty w cenie od ponad 1 tys. do niemal 4 tys. zł za noc. Za te najbardziej prestiżowe trzeba zapłacić ponad 16 tys. zł.

- Raffles Europejski Warsaw budzi niesłabnące zainteresowanie zarówno w Polsce jak i za granicą. Jeden z najbardziej wyczekiwanych hoteli na świecie według amerykańskiego magazynu „Vogue" zaprezentował szczegóły oferty. Pierwsi goście już teraz mogą dokonać rezerwacji online, planując swój pobyt w Warszawie - mówią przedstawiciele Raffles Europejski Warsaw. Otwarcie hotelu jest planowane na najbliższe tygodnie. Będzie to 12 obiekt marki Raffles Hotels & Resorts na świecie. Historia marki sięga 1887 roku, kiedy to został otwarty pierwszy słynny hotel Raffles w Singapurze. Obiekty Raffles Hotels & Resorts są znane m.in. w Paryżu, Dubaju i na Seszelach. - Każdy z nich prezentuje indywidulaną mieszankę kultur i stylów, oferując niezapomniane wspomnienia - mówią przedstawiciele sieci.

Raffles Europejski Warsaw oferuje 29 pokoi w podstawowym standardzie Deluxe oraz 40 w kolejnej kategorii Raffles. Ich ceny rozpoczynają się odpowiednio od 1080 złotych i 1280 złotych za noc. Pokoje Deluxe o powierzchni od 40 do 45 mkw. są największymi pokojami w podstawowej kategorii na warszawskim rynku.

Gościom poszukującym większej przestrzeni hotel oddaje apartamenty Junior, Grand i Signature, w których oddzielono strefę sypialną od dziennej. - Wystrój apartamentów nawiązuje do lokalnych tradycji rzemieślniczych oraz do stylu art deco, wplatając weń nowoczesne rozwiązania. Ceny za apartamenty Junior rozpoczynają się od 2180 zł, Grand - od 2780 zł, a Signature - od 3980 zł - podają przedstawiciele Raffles Europejski Warsaw.

Perłami w koronie Raffles Europejski Warsaw jest apartament Raffles i apartament prezydencki. Każdy z nich o powierzchni prawie 300 mkw. umożliwia połączenie z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Apartamenty są wyposażone w meble wykonane na zamówienie. - Jest tam wiele odniesień do polskiej historii i sztuki. Częścią apartamentu prezydenckiego jest historyczna sala pompejańska, która została uwieczniona między innymi w „Lalce" Bolesława Prusa. Ceny prestiżowych apartamentów zaczynają się od 16,2 tys. zł za noc.

W Raffles Europejski Warsaw znajdą się także spa z basenem, klub fitness, palarnia cygar, cukiernia Lourse Warszawa, legendarny Long Bar i restauracja Europejski Grill. Charakterystycznymi elementami wystroju pokojów i apartamentów są ręcznie robione meble, eleganckie biurka i biblioteczki oraz współczesne dzieła sztuki z niepowtarzalnej kolekcji przeszło 450 prac polskich artystów. Każdy z gości będzie mógł skorzystać z hotelowych limuzyn, usług konsjerża, który nie tylko przedstawi najciekawsze dzieła sztuki z kolekcji Hotelu Europejskiego, ale także zaproponuje wystawy w warszawskich muzeach i galeriach.

- Pytania dotyczące możliwości rezerwacji pokoju w Raffles Europejski Warsaw otrzymujemy praktycznie nieprzerwanie od samego początku prac restauracyjnych. Cieszymy się, że nareszcie możemy zaproponować gościom naszą ofertę pokoi i apartamentów, aby już niedługo móc ich przywitać w hotelu - mówi Grzegorz Włodarczyk, dyrektor sprzedaży i marketingu Raffles Europejski Warsaw.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął działalność w 1857 roku  i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności, otwierając drzwi hotelowe pod marką Raffles Hotels & Resorts. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niepowtarzalny serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw zaoferuje 106 pokoi i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju.

Raffles Hotels & Resorts to luksusowa marka, która rozpoczęła swoją działalność w 1887 roku, otwierając w tym samym czasie swój pierwszy legendarny hotel Raffles w Singapurze Kolejne otwarcia planuje m.in. w Londynie i w Dżedda. Należący do Grupy AccorHotels, światowego lidera w sektorze podróży, posiada w ofercie 4,3 tys. hoteli, kurortów i rezydencji oraz ponad 3 tys. prywatnych domów na całym świecie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA