fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Malta Wołkowyska na poznańskich Ratajach

materiały prasowe
Przy ul. Wołkowyskiej spółka UWI Inwestycje planuje cztery budynki. Osiedle wybuduje FB Antczak.

W pierwszym budynku na osiedlu - Malta 26 w Poznaniu - zaprojektowano 76 mieszkań. W kolejnych trzech budynkach powstanie łącznie 195 lokali. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni od 28 mkw. (kawalerki) do 125-metrowych lokali z pięcioma pokojami.

Powstające na Ratajach osiedle to już trzecia inwestycja, przy której współpracują dwie wielkopolskie firmy. Firma FB Antczak odpowiadała już za realizację ukończonego w 2018 roku osiedla Malta Nowa 2, gdzie powstały dwa 5-kondygnacyjne budynki z podziemną halą garażową.

Teraz Antczak Construction realizuje dla UWI Inwestycje także osiedle Nowe Jagiełły 12N. Inwestycja obejmuje dwa 6-kondygnacyjne budynki, w których zaprojektowano 65 mieszkań.

Należąca do FB Antczak marka jako generalny wykonawca buduje biurowce, obiekty użyteczności publicznej, domy i mieszkania, a także obiekty komercyjne – hotele, centra handlowe i specjalistyczne hale przemysłowo-magazynowe.

Firma ma własne zaplecze produkcyjno-techniczne, które umożliwia realizację inwestycji w różnych regionach Polski, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Kaliszu. Spółka odpowiada m.in. za budowę kompleksu hotelowo-biznesowo-kulturalnego Calisia One, w którym powstanie m.in. hotel Hampton by Hilton Kalisz. Buduje też biurowiec SQ Business Center Wrocław.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA