fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Zielone światło dla Ideal Idea City Parku

ROL
Pierwsze dwa budynki magazynowo-biurowe na granicy Warszawy i Raszyna mają pozwolenie na użytkowanie.

Deweloperem Ideal Idea City Parku jest JDA Investment, spółka powiązana kapitałowo i personalnie z Ideal Idea Formad (IIF). Budowa, podzielona na dwa etapy, rozpoczęła się w marcu 2019 roku. Park stanął na granicy Warszawy i Raszyna. W pierwszym etapie powstały dwie hale. Magazyny i biura ma tam dziewięć firm. Obie hale są skomercjalizowane w stu procentach. Łączna powierzchnia najmu hal magazynowych to niemal 9 tys. mkw. Powierzchnie biurowe to ponad 2,6 tys. mkw.

- Jako wieloletni obserwator i analityk sektora SBU (Small Business Unit, niewielka powierzchnia, która może służyć jako magazyn lub biuro - red.)w branży magazynowo-biurowej w Polsce i na świecie mogę stwierdzić, że komercjalizacja I etapu City Parku przebiegła w rekordowo szybkim tempie - mówi Jędrzej Dużyński, prezes IIF. - Nowatorskie projekty rządzą się swoimi regułami i tutaj nic nie biegnie błyskawicznie, choćby ze względu na procesy dostosowawcze modułów magazynowych i biurowych pod bardzo wymagające specyfikacje najemców. Skomercjalizowanie blisko 12 tys. mkw. w sektorze SBU w ciągu niespełna 11 miesięcy należy poczytywać za duży sukces. Koncepcję City Parku przeszczepiamy na grunt Wrocławia. Mam nadzieję, że będzie to sygnał dla naszych dolnośląskich partnerów zainteresowanych naszym obiektem przy porcie lotniczym.

Jędrzej Dużyński dodaje, że z City Parkiem związały się jak dotąd korporacje i firmy z trzech kontynentów. - Są to podmioty w fazie dynamicznego rozwoju na rynku polskim - mówi. - Zarazem są to firmy bardzo wymagające, pragnące mieć w jednym miejscu wielofunkcyjną powierzchnię magazynową, produkcyjną lub serwisową dla swoich produktów, jak również prestiżowe, reprezentacyjne biuro w standardzie klasy A dla siebie i dla swoich partnerów biznesowych. Chcemy, aby najemcy naszych parków nie czuli, że przyjeżdżają do wielkich, bezosobowych magazynów. Stąd też przywiązujemy olbrzymią wagę do estetyki obiektów, zieleni i małej architektury.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA