fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Lidl wietrzy półki

Fotorzepa, Jerzy Dudek jd
W środę klienci Lidla będą mieli kolejną okazję do wykorzystania swojej siły fizycznej podczas wyrywania sobie z rąk asortymentu dyskontu.

Powodem zwiększonego zainteresowania ofertą niemieckiego sklepu będzie akcja pt. „Wietrzenie półek na koniec roku". Obniżka cen nawet o ponad 70 proc. obejmie 300 artykułów przemysłowych i odzież. Promocja wystartuje w środę i potrwa do wyczerpania zapasów.

Lidla w dniu promocji powinni odwiedzić między innymi majsterkowicze, których narzędzia nie mogą znaleźć swojego miejsca. Za połowę ceny butelki dobrego piwa, czyli 4 zł, będą mogli kupić przecenioną o 73 proc. skrzynkę na narzędzia.

Wśród przecenionych artykułów przemysłowych będzie można trafić także na maszynkę do strzyżenia włosów, ostrzałkę do wierteł, suszarko-lokówkę, czy komplet kluczy płasko-oczkowych. Poza tym obniżka ceny dotknie meble i wybrane artykuły odzieżowe z kolekcji jesienno-zimowej.

Będzie to już ostatnia tak duża promocja niemieckiej sieci w tym roku. Ostatnia miała miejsce pod koniec listopada w ramach „czarnego piątku", kiedy to towar szybko zniknął z półek.

Na „wietrzenie półek na koniec roku" w Lidlu na razie nie odpowiedziała Biedronka. Największy portugalski konkurent Lidla zazwyczaj kontrował działania rywala.

Lidl i Biedronka od lat toczą między sobą wojnę cenową. Jej apogeum było widoczne w ubiegłe wakacje, kiedy w ręce konsumentów trafiły pieniądze z programu 500 plus.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA