fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rynek kapitałowy oczami młodych

Bloomberg
Już 1 grudnia Fundacja im. Lesława A. Pagi rusza z III edycją projektu CEE Capital Market Leaders Forum. Patronem medialnym imprezy jest „Rzeczpospolita".

Projekt skierowany jest do młodych ludzi z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, którzy interesują się rynkiem kapitałowym, finansami oraz ekonomią. Głównym jego celem jest analiza dotycząca przyszłości rynków kapitałowych w regionie CEE.

Forum obejmuje cztery dni szkoleń i warsztatów, podczas których 60 młodych ludzi będzie miało szanse rozwijać swoje umiejętności menedżerskie, potencjał przywódczy, a także wiedzę praktyczną w wielu obszarach. Szkolenia odbywać się będą w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w inkubatorze innowacji InnVento. Zwieńczeniem działań uczestników będzie uroczysta gala, która odbędzie się na sali notowań GPW, podczas której zostaną omówione wnioski i przemyślenia uczestników projektu. Na tym jednak nie koniec. Gala będzie także doskonałą okazją, by skonfrontować swoje przemyślenia z osobami, które już działają na szeroko rozumianym rynku kapitałowym i finansowym. Podczas niej odbędzie się bowiem panel dyskusyjny, w którym udzi...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA