fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Sekretny ślub gwiazdy "Gry o Tron"

AFP
Sophie Tuner, czyli serialowa Sansa Stark, zgotowała swoim fanom niemałą niespodziankę - informuje Onet. W tajemnicy przed światem wzięła ślub z Joe Jonasem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w kaplicy w Las Vegas przed... Elvisem Presleyem.

Do długiej listy tych, którzy ślub wzięli ukradkiem i z dala od świateł fleszy, właśnie dołączyli Sophie Turner (znana przede wszystkim ze swojej roli Sansy Stark w "Grze o tron") i Joe Jonas, którzy zaręczyli się w październiku 2017 roku.

Okazuje się, że wczoraj w Las Vegas wstąpili w związek małżeński - bez gwiazdorskiego blichtru i wielkiej hollywoodzkiej fety. Jak podał serwis E!, uroczystość poprowadził, jak to w Las Vegas, sobowtór Elvisa Presleya. W światowej stolicy rozrywki pojawili się też bracia Joego - Nick z żoną Priyanką i Kevin z małżonką, Danielle - informuje Onet.

Wszystko odbyło się w tajemnicy - jeszcze w trakcie gali Billboard Music Awards, podczas której bracia wykonali swój najnowszy utwór "Sucker", dogrywano ostatnie szczegóły uroczystości. Dwie godziny później - po trzyletniej znajomości - para stała się małżeństwem.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA