Film

Zobacz zwiastun drugiej części „Fantastycznych zwierząt"

YouTube(kadr z filmu)
Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”. Fani serii o Harrym Potterze mogą zobaczyć, jak wyglądać będzie młody profesor Dumbledore.

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” na podstawie scenariusza J.K. Rowling, w reżyserii Davida Yatesa cieszył się ogromną popularnością. Historia osadzona jest w świecie Harry'ego Pottera, w związku z czym nikogo nie dziwi fakt, że film wzbudził wiele emocji.

 

Druga część historii pokazuje po raz pierwszy młodego Albusa Dumbledore’a, w którego wcielił się Jude Law.

Premiera filmu odbędzie się w Polsce 18 listopada 2018 roku, jednak Warner Bros już teraz zaprezentował pierwszy, oficjalny zwiastun produkcji. 

Akcja drugiej części „Fantastycznych zwierząt” toczyć się będzie w 1927 roku, po tym jak główny bohater, Newt Scamander, który grany jest przez Eddiego Redmayne'a, pomógł zdemaskować i pojmać czarnoksiężnika Gellerta Grindewalda. Czarodziej zdołał jednak uciec z więzienia i zebrał rzesze zwolenników swojej ideologii. Jedyną osobą, która jest w stanie go powstrzymać, jest jego przyjaciel z lat młodości, Albus Dumbledore.

W produkcji oprócz Eddiego Redmayne’a i Jude'a Law pojawiają się także Johnny Depp, Ezra Miller, Zoe Kravitz, Alison Sudol, Katherine Waterston i Dan Fogler.

Za scenariusz odpowiedzialna jest sama J.K. Rowling, a reżyserią zajmie się David Yates, który pracował już przy pięciu filmach ze świata Pottera.

Cała seria składać się ma z pięciu filmów, które stopniowo będą poszerzały magiczne uniwersum - informuje antyradio.pl.

Źródło: antyradio.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL