fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Centro Ursus przy Posagu 7 Panien

materiały
Sprzedaż mieszkań w warszawskim Ursusie rozpoczęła spółka Atal. Ceny lokali zaczynają się od 6 tys. zł za mkw.

Osiedle Centro Ursus powstaje przy ul. Posag 7 Panien, w dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Do oferty trafiło 290 mieszkań i 12 lokali usługowych. Mieszkania o powierzchni od 32 do 109 mkw. znajdą się w pięcio- i ośmiokondygnacyjnych budynkach. Atal oferuje lokale o zróżnicowanych układach - od kawalerek po czteropokojowe mieszkania. Lokale na ostatnich piętrach będą mieć duże tarasy, a mieszkania na parterach - prywatne ogródki. Deweloper zaplanował też 14 komórek lokatorskich i 111 boksów na jednoślady.

W podziemnej hali garażowej znajdą się 293 miejsca postojowe, w tym 32 stanowiska z możliwością ładowana samochodów elektrycznych. Będzie też 31 naziemnych miejsc parkingowych. Na parterze Atal zaplanował 12 lokali biurowo-usługowych o o powierzchni od 34 do 131 mkw.

- Warszawa to dla nas kluczowy rynek. W stolicy realizujemy wiele wieloetapowych inwestycji, w których mieszkania szybko znajdują swoich nabywców - podkreśla mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atalu. - Tylko od stycznia do końca września zawarliśmy tutaj ponad 340 umów deweloperskich. Nasz najnowszy warszawski projekt Centro Ursus wpasowuje się w zróżnicowane potrzeby mieszkańców - gwarantuje dostęp do miejskich udogodnień i jednocześnie dobry dojazd do centrum - podkreśla.

Na osiedlu powstanie plac zabaw dla dzieci, drogi dojazdowe do budynków, chodniki dla spacerowiczów i ławki. Budynki będą całodobowo monitorowane. Planowany termin oddania inwestycji Centro Ursus do użytkowania to czwarty kwartał 2020 roku. Za projekt osiedla odpowiada biuro projektowe HRA Architekci.

- Warszawski Ursus intensywnie się rozwija i zmienia swój charakter. To dzielnica o ogromnym potencjale, dzięki czemu staje się coraz bardziej prestiżowa i modna - mówią przedstawiciele Atalu. - Powstają tu nowe osiedla, restauracje, sklepy, tereny rekreacyjne. Położenie naszego nowego osiedla przy ulicy Posag 7 Panien zapewni mieszkańcom wygodny dostęp do pobliskich obiektów handlowych i gastronomicznych. Rodziny z dziećmi docenią bliskość szkół, przedszkoli i żłobków. Pasjonaci aktywnego wypoczynku mają w najbliższym otoczeniu siłownie, skate park, kompleks basenów i saun, kort tenisowy oraz boiska. Wkrótce w bezpośrednim sąsiedztwie Centro Ursus, przy ul. Gierdziejewskiego, powstanie EKOpark z polanami piknikowymi, placami zabaw, siłownią plenerową oraz wybiegiem dla psów.

Na warszawskie portfolio dewelopera - poza osiedlem Centro Ursus - składa się wiele innych inwestycji. Trwa sprzedaż mieszkań w wieloetapowym osiedle Warszawa powstającym w pobliżu Al. Jerozolimskich i parku ze stawami Cietrzewia. Osoby zainteresowane mieszkaniami i lokalami inwestycyjnymi na Pradze mogą sprawdzić ofertę inwestycji Nowa Grochowska, która powstaje nieopodal ul. Grochowskiej i Ostrobramskiej.

W ofercie są też ostatnie wolne mieszkania na osiedlu Nowy Targówek niedaleko powstającej II linii metra. Do kupienia są też lokale w inwestycji Atal Marina Apartamenty II, III i IV. To kompleks mieszkaniowy przy Kanale Żerańskim.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA