fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Villa Stary Konin gotowa

Villa Stary Konin
materiały
Kaliski deweloper, FB Antczak, zakończył budowę kameralnego budynku. To pierwsza inwestycja firmy w Koninie.

W położonej niedaleko ratusza kamienicy Villa Stary Konin deweloper zaplanował 24 mieszkania oraz powierzchnie handlowo-usługowe. Trzykondygnacyjny budynek powstał w pobliżu placu Wolności i placu Zamkowego.

-Czerwona dachówka, balustrady ze stali nierdzewnej oraz dziedziniec podkreślają wyjątkową lokalizację obiektu - opisują przedstawiciele inwestora. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Decone z Poznania. W Villi Stary Konin są mieszkania o powierzchni od 26 do 90 mkw. - od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Mniejsze lokale można łączyć.

FB Antczak łączy działalność deweloperską z generalnym wykonawstwem - buduje Color Park - największą galerię handlowa na Podhalu. W Ostrowie Wielkopolskim firma buduje Słoneczne Osiedle. W Kaliszu prowadzi inwestycje Nowy Korczak, Botaniczna House i Panorama Park.

- Nasza firma wywodzi się z Wielkopolski i to tu od ponad 30 lat realizujemy najwięcej naszych inwestycji deweloperskich. Zawsze staramy się wybierać ciekawe lokalizacje - mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak. - Chcemy też, by projekt architektoniczny wpisywał się w okoliczną zabudowę. Villa Stary Konin to nasza pierwsza realizacja w Koninie. Mam nadzieję, że zdaliśmy egzamin.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA