fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Ponad sto mieszkań na wrocławskiej Klecinie

Materiały inwestora
Budowę swojego pierwszego osiedla we Wrocławiu rozpoczyna Ancona Development.

W ofercie są także dwupoziomowe lokale z dostępem do ogródków. Inwestycję prowadzi Ancona Development. Osiedle ze 108 mieszkaniami powstanie przy ul. Jutrzenki. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tu w drugim kwartale 2019 roku. - Osiedle Jutrzenka będzie jednym z najlepszych adresów na wrocławskiej Klecinie - zapewnia Krzysztof Błażewski, kierownik budowy. - Zastosujemy nowoczesne technologie i materiały - zapowiada.

Jutrzenka jest wrocławskim debiutem inwestora Ancona Development. Generalnym wykonawcą została Firma Budowlana Antczak. Autorem projektu jest Bartosz Łukaszewicz z wrocławskiej pracowni Dziewoński Łukaszewicz Architekci. Sprzedaż mieszkań trwa. Ceny lokali zaczynają się od 207 tys. zł. Właścicieli znalazło już ponad 15 proc. nieruchomości.

Na klientów czekają mieszkania od 36 do 115 mkw. - od kawalerek po lokale z sześcioma pokojami. W ofercie są też mieszkania na dwóch poziomach. - Atutem takiej nieruchomości jest możliwość wydzielenia dwóch stref. Pierwsza to dzienna, ogólnodostępna, która znajduje się na dole. Druga strefa jest bardziej prywatna. Takie lokale to nisza na rynku nieruchomości. Już na etapie przedsprzedaży oferta wzbudziła bardzo duże zainteresowanie - mówi Piotr Seretny, prezes zarządu Ancona Development. Na tym etapie klienci mogą dowolnie zaaranżować wnętrza poprzez przesuwanie ścian działowych, tak by układ i liczba pomieszczeń odpowiadała ich indywidualnym preferencjom.

Projektant Bartosz Łukaszewicz inspirował się elementami architektury skandynawskiej, która kojarzy się z funkcjonalnością, prostotą i ekologicznością. Na balkonach i loggiach zostaną zamontowane przeszklone lub blaszane balustrady. - Mieszkańcy będą mogli spędzać czas w zaprojektowanym specjalnie dla nich zieleńcu. Funkcjonalne części wspólne bywają traktowane marginalnie przez deweloperów, a z doświadczenia widzę, że mają duże znaczenie dla poszukujących mieszkania - mówi Krzysztof Jabłoński z biura Iglica Nieruchomości.

Ancona Development planuje drugi etap inwestycji. Przygotowuje się także do wprowadzenia na rynek czterech innych inwestycji - trzech w Warszawie i jednej w Radomiu. Ancona Development to grupa deweloperska budująca mieszkania i obiekty komercyjne w Warszawie i Wrocławiu. Firma szuka działek inwestycyjnych także w innych miastach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA