fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Archicom powiększa ofertę o 500 mieszkań

Olimpia Port
materiały
Deweloper wprowadza na rynek dwa nowe projekty - Sady nad Zieloną we Wrocławiu i Oxyvię w Gdyni. Do sprzedaży trafią też kolejne etapy inwestycji Olimpia Port, Planty Racławickie i Awipolis.

W sumie w ofercie Archicomu jest ponad 2,1 tys. mieszkań, z czego 1,5 tys. we Wrocławiu.

- W jesień wchodzimy nie tylko z bardzo dobrym wynikiem sprzedaży za III kwartał, ale również z nową ofertą 500 lokali, także w nowych lokalizacjach – mówi cytowany w komunikacie Piotr Ludwiński, dyrektor sprzedaży w Archicomie.

Sady nad Zieloną to nowa kameralna inwestycja na Księżu Wielkim, na terenie Natura 2000, przy. ul. Blizanowickiej. - To spokojna okolica wśród dębów, blisko rzeki Zielonej, gdzie mieszkańcy znajdą spokojne miejsce do życia i niedużą społeczność w czterech 3-kondygnacyjnych budynkach –opisuje deweloper. - Mieszkania na poddaszu wyróżnia przestrzeń o wysokości do 286 cm. Pierwszy etap osiedla składa się z 81 mieszkań o powierzchni od 35 do 86 mkw., w układach dwu-, trzy- i czteropokojowych.

Nowym projektem w portfolio Archicomu jest też osiedle Oxyvia położone w najstarszej nadmorskiej dzielnicy Gdyni. Klienci mogą wybierać spośród 54 mieszkań w niskiej 2-piętrowej zabudowie z balkonami i ogródkami. - Atutem inwestycji jest bliskość morza. Osiedle znajduje się 2,5 km od zrewitalizowanego bulwaru nadmorskiego w spokojnej okolicy i otoczeniu zieleni – mówią przedstawiciele dewelopera.

Deweloper prowadzi jednocześnie kolejne etapy osiedli Olimpia Port, Planty Racławickie i Awipolis.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA