fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Beauforta z deszczowymi ogrodami

materiały prasowe
Sprzedaż mieszkań z ostatniego etapu osiedla w Pogórzu koło Gdyni rozpoczyna Euro Styl z Grupy Dom Development.

Do oferty trafiło 121 lokali w czterech dwupiętrowych budynkach niedaleko plaży. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni od 35 do 78 mkw. – od dwóch do czterech pokoi. Ceny wahają się od 250,4 do 509,5 tys. zł. W budynkach zaprojektowano podziemne hale garażowe, w których znajdzie się 107 miejsc parkingowych, 62 komórki lokatorskie i 59 pomieszczeń na jednoślady.

Mieszkania mają być gotowe w trzecim kwartale 2022 roku. Deweloper postawił na rozwiązania proekologiczne, m.in. ogrody deszczowe.

- Osiedle Beauforta jest idealnym miejscem do życia dla osób ceniących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu. Z myślą o nich powstaje bogata infrastruktura sportowa, w tym m.in. oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, zewnętrzna siłownia, crossfit, pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skate park – opisują przedstawiciele Euro Stylu. - Najmłodsi będą mogli korzystać z takich atrakcji jak plac zabaw, tyrolka, domek, zielony labirynt. Także najbliższa okolica osiedla oferuje wiele przyjemnych sposobów spędzania wolnego czasu. Do plaży w gdyńskich Babich Dołach czy na Oksywiu można dojechać autem w dziesięć, a rowerem w 20 minut.

– Zaaranżowane w przemyślany sposób części wspólne Osiedla Beauforta sprzyjać będą sąsiedzkiej integracji. Między budynkami powstaną tereny zielone ze spacerowymi alejkami, a w zielniku mieszkańcy będą mogli sadzić własne zioła i rośliny – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Stylu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA