fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Villa de Charme, z ogrodami, blisko metra

materiały prasowe
Zakończyła się budowa osiedla przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Bemowie.

Villa de Charme to osiedle 52 domów szeregowych firmy Bouygues Immobilier Polska (BIP). – Przekazywanie kluczy planujemy rozpocząć w drugiej połowie maja – zapowiada Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska. –Sadzimy jeszcze rośliny, porządkujemy teren, podłączamy domofony i wykonujemy inne drobne prace.

Domy (powierzchnia do 161 mkw.) mają po cztery poziomy: podziemny (dwa miejsca garażowe i dwa pomieszczenia gospodarcze), parter i dwa piętra. Wszystkie znalazły już właścicieli. - Dużym atutem, który w ostatnich miesiącach stał się jeszcze bardziej doceniany, jest prywatny ogródek, zapewniający przyjemne miejsce relaksu – mówi Cezary Grabowski. - Większa popularność ogródków i tarasów to jedna z najbardziej zauważalnych zmian w preferencjach klientów. Wyraźnie widać także rosnące zainteresowanie domami.

Liczy się też dobra komunikacja. 500 metrów od osiedla powstaje stacja metra Chrzanów. – Dostęp do metra jest dla warszawiaków bezcenny, dlatego staramy się budować osiedla przy istniejących lub planowanych stacjach. Oprócz Villi de Charme są to inwestycje: Osiedle Lumea, Stalowa 39, Atelier Praga i Wileńska Express – wskazuje Cezary Grabowski. – Jeżeli nie jesteśmy w stanie budować koło metra, szukamy lokalizacji z szybkim dojściem do tramwaju lub autobusu. Dostęp do komunikacji to podstawa.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA