fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Kolejny deweloper wchodzi na Wolę

Materiały Inwestora
Victoria Dom rozpoczyna budowę osiedla Bravo na warszawskiej Woli. Ceny mkw. lokali: od 6,4 tys. zł.
Warszawski deweloper, Victoria Dom, przy ul. Jana Kazimierza na Woli wybuduje 167 mieszkań. W ofercie są lokale jedno -, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 24 do 64 mkw. Ceny mieszkań w przedsprzedaży to niespełna 6,4 tys. zł za mkw. Inwestycja ma być gotowa w ostatnim kwartale przyszłego roku.
- Projekt zakłada budowę bloku wielorodzinnego podzielonego na dwie części, liczące sześć i osiem pięter - opisują przedstawiciele spółki. Na każdym piętrze deweloper zaplanował komórki lokatorskie. Takie pomieszczenia znajdą się także w podziemnym garażu. Victoria Dom planuje także lokale usługowe. Na terenie inwestycji znajdą się też dodatkowe miejsca postojowe. Budowa ruszyła w kwietniu. Projekt architektoniczny przygotowała spółka HSH Projekty, a wykonawcą jest firma Kalter. - Osiedle Bravo powstaje w świetnie skomunikowanej części Woli z dużą liczbą linii tramwajowych i autobusowych, w odległości zaledwie ok. 4 km od ścisłego centrum Warszawy - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Atutem jest rozbudowana infrastruktura miejska oferująca mieszkańcom dostęp do placówek publicznych, szkół, przedszkoli, galerii handlowych, restauracji - wyliczają.
W okolicy nie brakuje terenów zielonych - są parki Sowińskiego i Szymańskiego. Deweloper prowadzi dla inwestycji rachunek powierniczy, na który trafiają pieniądze klientów. - Osiedle Bravo jest naszą pierwszą inwestycją na warszawskiej Woli. Dotychczas koncentrowaliśmy się na realizacji projektów po prawej stronie miasta, głównie na Białołęce i Targówku - mówi Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu w spółce Victoria Dom. - Chcemy poszerzać naszą ofertę także o inne popularne wśród klientów dzielnice. Nowy projekt jest adresowany zarówno do rodzin, jak i singli szukających mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji - podkreśla.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA