fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Apartamenty Villa Nobile do wzięcia

Materiały Inwestora
Grupa Robyg wprowadza do sprzedaży kolejny etap inwestycji w warszawskim Wilanowie.

Inwestycja Apartamenty Villa Nobile powiększy się o 300 mieszkań o powierzchni od 29 do 131 mkw. Osiedle powstaje przy ul. Sarmackiej i al. Wilanowskiej. Docelowo ma liczyć 650 lokali. Deweloper zastosował rozwiązania inteligentnego domu. Budowa drugiego etapu osiedla ma ruszyć w trzecim kwartale tego roku. Zakończenie prac Robyg zapowiada na czwarty kwartał 2017.

- Jesteśmy deweloperem, który zapoczątkował historię Miasteczka Wilanów. Teraz uruchamiamy sprzedaż drugiego etapu kolejnego projektu mieszkaniowego w tej części Warszawy - mówi mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej w spółce Robyg. Projekt zakłada także powstanie lokali usługowych oraz stref wypoczynku i rekreacji - opowiada.

I podkreśla, że firma buduje nie tylko mieszkania, ale całe osiedla z infrastrukturą społeczną. - Villa Nobile również wpisuje się w ten trend - mówi Oscar Kazanelson. - Wilanów to dynamiczna dzielnica, w której odbywa się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Stąd m.in. jego niesłabnąca popularność wśród nabywców mieszkań - komentuje.

Atutem inwestycji Apartamenty Villa Nobile są zdaniem inwestora m. in. ciekawie zaaranżowane tereny zielone. - W okolicy osiedla znajduje się rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną, usługową i rekreacyjną - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Niedaleko są również baseny, centra fitness, boiska.

- Drugi etap Villa Nobile jest budowany w zgodzie z technologią Smart House, która umożliwia sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu - mówią przedstawiciele Robyga. - Dzięki aplikacji mobilnej można zarządzać multimediami i elektroniką. Darmowy System Smart House to nowa jakość na polskim rynku deweloperskim.

Ceny mieszkań w Villa Nobile zaczynają się od 6,8 tys. zł za mkw.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA