fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Metro Zachód rośnie na Bemowie

materiały prasowe
Sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie rozpoczyna Dom Development.

Przekazanie kluczy deweloper planuje na IV kwartał 2022 roku. 

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to projekt urbanistyczny z zapleczem handlowo-usługowym i miejscami do wypoczynku dla przyszłych mieszkańców. - W tworzonej od podstaw części Bemowa powstaną nowe ulice, skwery i place, a także pełna infrastruktura niezbędna do życia - sklepy, kawiarnie, restauracje, miejsca relaksu - mówią przedstawiciele dewelopera. - Atutem lokalizacji są dobre połączenia komunikacyjne - autobusowe, tramwajowe, planowana stacja II linii metra Chrzanów oraz bliskość drogi ekspresowej S8.

W nowo powstającym pięciopiętrowym budynku zaplanowano 140 mieszkań i pięć lokali usługowych. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 28 do niemal 94 mkw. W hali garażowej będzie ze 135 miejsc parkingowych.

- W bezpośrednim sąsiedztwie pojawi się stacja ładowania pojazdów elektrycznych połączona z punktem carsharingu, w którym będzie można odebrać lub pozostawić auto wynajęte na minuty – mówią przedstawiciele dewelopera.

 Budynek będzie całodobowo chroniony. Na jego dachu pojawi się instalacja fotowoltaiczna, która pozwoli obniżyć koszty energii elektrycznej.

 - Bemowo to dynamicznie zmieniająca się, jedna z najmłodszych dzielnic Warszawy. W ramach projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód tworzymy przestrzeń miejską wpisującą się w potrzeby stylu życia młodszego pokolenia. Zaplanowane rozwiązania proekologiczne pozwolą obniżyć koszty energii – mówi Grzegorz Smoliński, dyrektor działu sprzedaży w spółce Dom Development.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA