Reklama

Apartamenty przy alei Słowiańskiej

Budowę sześciokondygnacyjnego bloku usługowo-mieszkaniowego na warszawskich Bielanach rozpoczyna Yuniversal Development. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Totalbud.

Aktualizacja: 18.01.2021 18:59 Publikacja: 18.01.2021 18:48

Apartamenty przy alei Słowiańskiej

Foto: materiały prasowe

Budynek powstanie przy Parku Stawy Kellera. Obiekt zaprojektowała pracownia Pole Architekci. Powierzchnia zabudowy wyniesie 730 mkw. przy powierzchni całkowitej budynku niespełna 4,2 tys. mkw. Deweloper zaplanował 30 lokali – dziesięć mieszkań i 20 lokali usługowych. W hali garażowej na podziemnie kondygnacji będzie 30 miejsc parkingowych.

Zgodnie miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i intencją inwestora od parteru do czwartego piętra znajdą się lokale hotelowe (aparthotele).

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Nieruchomości
Rynek obiektów handlowych wraca do pełni sił
Nieruchomości
Przed parkami handlowymi jeszcze trzy lata ekspansji, potem twarde „sprawdzam”
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, pary, dla rodziny. Co proponują deweloperzy?
Nieruchomości
Marvipol melduje się w Gdyni. W ofercie mieszkania smart
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Nieruchomości
Portal DOM z cenami transakcyjnymi trochę bliżej
Reklama
Reklama