fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

JHM Development stawia na apartamenty wakacyjne

Inwestycja JHM Development w Zakopanem
Materiały Inwestora
Deweloper zbuduje apartamentowiec na wynajem w Zakopanem.

Giełdowa spółka może ruszyć z inwestycją w stolicy Tatr, na działce położonej 20 minut spacerem od Krupówek. Firma uzyskała od Alior Banku kredyt w wysokości 45 mln zł.

JHM Development planuje budowę 226 w pełni wykończonych mieszkań z myślą o wynajmie turystom w formule aparthotelu. Obsługą ruchu turystycznego ma się zajmować zewnętrzny tour operator.

- Zdobyte przez nas doświadczenie w budowie i sprzedaży apartamentów wakacyjnych pozwoli nam jeszcze efektywniej zarządzać nową inwestycją w Zakopanem. Decyzja o rozpoczęciu tego projektu została podjęta w oparciu o rzetelną analizę rynku i rosnący popyt na apartamenty wakacyjne na terenie całej Polski. Jednocześnie Zakopane, jako najpopularniejsza polska miejscowość turystyczna, jest najlepszym miejscem na takie właśnie inwestycje – mówi cytowana w komunikacie Regina Biskupska, prezes JHM Development. Spółka spodziewa się wysokiej sprzedaży lokali jeszcze w tym roku. Budowa apartament owca ruszy na początku II półrocza i potrwa do końca 2019 r.

JHM Development to spółka działająca w mniejszych miastach, jak Skierniewice, Żyrardów, Rawa Mazowiecka, Łowicz, Brzeziny k. Łodzi, Bełchatów, Konin, Rumia czy Hel.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA