fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Obajtek: Na stacjach Orlenu nie zabraknie paliwa

Fotorzepa/ Piotr Guzik
- Firma pracuje, działa obsługuje rynek, co jest bardzo ważne. Wszystkie stacje benzynowe działają, pracują prawidłowo. Jest to nie tylko praca, ale generalnie zabezpieczenie bezpieczeństwa paliwowego" - powiedział w rozmowie w RMF FM Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Prezes Orlenu zapewnił, że na stacjach benzynowych należących do koncernu zawsze będzie benzyna. "Jesteśmy zabezpieczeni, zabezpieczone są pewne źródła dostaw" – dodał Daniel Obajtek.

Do końca tygodnia na stacjach Orlenu maja pojawić się butelki o pojemności litra z płynem dezynfekującym do rąk, który rozpoczął produkować Orlen. Za kilka dni w sklepach przy stacjach pojawią się także półlitrowe butelki z płynem. Prezes koncernu powiedział, że w 10 dni udało się uruchomić linię produkcyjną środka odkażającego, którego cena jest niższa od rynkowej ceny podobnych preparatów.

Orlen stara się też kupić milion masek, które wkrótce mają trafić do Polski. - Staramy się nabyć ponad milion sztuk masek, dzięki kontaktom międzynarodowym i sądzę, że do półtora tygodnia około miliona masek trafią do Polaków - powiedział w RMF FM Daniel Obajtek.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA