fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Banki

Kredyt gotówkowy przez aplikację

Fotorzepa, Marta Bogacz Marta Bogacz
Deutsche Bank jest pierwszym bankiem w Polsce, który umożliwił użytkownikom aplikacji SkyCash wnioskowanie o kredyt gotówkowy za jej pośrednictwem.

Służy temu specjalna strona kampanii przygotowana w technologii Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu dostosowuje się automatycznie do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Kredyt gotówkowy dostępny jest w kwocie do 200 tys. zł na okres nawet 10 lat. Środki mogą zostać wykorzystane na dowolny cel, w tym również na konsolidację wcześniejszych zobowiązań. Oprocentowanie kredytu wynosi od 4,99 proc.

- Mając świadomość tego, jak szybko zmieniają się zachowania finansowe i potrzeby Polaków, szukamy różnorodnych, w tym także niestandardowych sposobów dotarcia do naszych klientów. Aplikacje usług mobilnych mają w tym zakresie ogromny potencjał. Osoby korzystające ze SkyCash należą do pokolenia cyfrowych „nativów", dla których oczywiste jest, że jednym kliknięciem kupuje się bilet autobusowy, wypłaca gotówkę, płaci za parkowanie w mieście. Teraz w analogiczny sposób można złożyć wniosek o nasz kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na dowolny cel – mówi Łukasz Purzycki, dyrektor marketingu w Deutsche Bank Polska. Podkreśla, że wykorzystanie popularności i potencjału aplikacji SkyCash do sprzedaży kredytów gotówkowych wpisuje się w strategię „Bankowej Ewolucji" Deutsche Banku.

?– Mamy już blisko 1,5 mln aktywnych użytkowników i chcemy dostarczać im coraz więcej innowacyjnych usług. Elastyczność SkyCash pozwala nam eksperymentować i z powodzeniem kreować zupełnie nowe produkty, które odnoszą się do rozmaitych sfer życia codziennego. Wygodne wnioskowanie o kredyt gotówkowy przy użyciu telefonu komórkowego jest tego doskonałym przykładem – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash.

Jego firma to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w kilkudziesięciu polskich miastach. Aplikacja umożliwia także kupowanie biletów kolejowych większości polskich przewoźników, w tym PKP Intercity i Przewozów Regionalnych, jak również zakup biletów do kina, wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatności za domowe rachunki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA