Reklama

Kredyty mieszkaniowe po nowemu

PKO Bank Hipoteczny rozpoczyna dużą emisję listów zastawnych. Wkrótce zaoferuje kredyty o stałym oprocentowaniu.

Publikacja: 10.04.2016 22:00

Foto: Bloomberg

PKO Bank Hipoteczny prowadzi emisję listów zastawnych za 0,5 mld zł. W planach jest jeszcze jedna emisja o podobnej wartości przeznaczona na rynek krajowy. Pod koniec roku bank będzie chciał wyjść za granicę i uplasować tam listy zastawne na kwotę 0,5 mld euro.

– Zamierzamy pod koniec roku przeprowadzić emisję na rynku europejskim. Jego wartość wynosi obecnie 2,5 bln euro, a popyt ze strony inwestorów jest duży. Tymczasem rynek krajowy pod względem absorpcji kolejnych emisji może okazać się dużo płytszy – mówi Rafał Kozłowski, prezes PKO Banku Hipotecznego.

RP.PL i The New York Times

Kup roczną subskrypcję RP.PL i ciesz się dostępem do The New York Times!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Banki
18 172 971 903 836 rubli - tyle żąda od Belgów Bank Rosji
Banki
Donald Trump zawęził wybór kandydatów na szefa Fedu. I stawia jeden warunek
Banki
BNP Paribas chce mieć milion nowych klientów. I obiecuje podwojenie dywidendy
Banki
Perspektywy bankowości prywatnej w Polsce. AI lepiej dopasuje usługi?
Banki
Romana Kłysz-Rakowska, Santander: Banki liczą na więcej milionerów i sukcesji
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama