Pytań do pretendujących do fotela szefa zielonych żabotów jest wiele. Część z nich padnie podczas debaty organizowanej przez redakcję "Rzeczpospolitej".

Już w poniedziałek 1 lutego o godz. 13 zapraszamy do obejrzenia debaty kandydatów na prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej. Udział w niej wezmą: adw. Joanna Parafianowicz - była członkini Naczelnej Rady Adwokackiej, adw. Jacek Trela - aktualny prezes Naczelnej Rady Adwokackie, adw. Maciej Gutowski - dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu i członek Naczelnej Rady Adwokackiej, adw. Przemysław Rosati - członek Naczelnej Rady Adwokackiej. adw. Jarosław Szymański - były dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi i i członek Naczelnej Rady Adwokackiej.

Krajowy Zjazd Adwokatury podczas którego adwokaccy delegaci z całej Polski wybiorą nowe władze odbędzie się w dniach 19 - 21 marca w Bydgoszczy. KZA będzie miał miejsce z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Pierwotnie Zjazd miał zostać zorganizowany w listopadzie 2020 roku, z uwagi jednak na sytuację epidemiczną w kraju oraz przesunięte zgromadzenia wyborcze w izbach adwokackich, Naczelna Rada Adwokacka zdecydowała się na wyznaczenie nowego terminu.

Debatę można będzie obejrzeć na rp.pl

Poniedziałek 1 lutego o godz. 13, zapraszamy.