Przypomnijmy, iż zwycięzcą 20. Rankingu Kancelarii Prawniczych w kategorii liczby prawników została kancelaria Dentons. Za nią znalazły się: CMS, Domański Zakrzewski Palinka i Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. To największe polskie kancelarie.

Przedstawiciele wszystkich odebrali we wtorek wyróżnienia podczas gali rankingowej w Muzeum Polin. To najważniejsza impreza w roku dla środowiska.

W tym roku wyróżniliśmy najlepszych prawników i kancelarie aż w 28 dziedzinach prawa. W rankingu oceniamy nie tylko ilość, lecz także jakość usług. Wyróżnienia trafiły także do kancelarii, które rekomendowały inne kancelarie, wskazując je jako najlepsze na rynku w różnych dziedzinach prawa – zwycięzcą jest kancelaria Maruta Wachta.

Laureaci tegorocznego rankingu, a łącznie było ich ponad stu, postanowili podzielić się "ze światem" swoim sukcesem. Poniżej publikujemy kilka wybranych reakcji laureatów naszego Rankingu.

Kancelaria Budzowska Fiutowski i Partnerzy znalazła się wrekomendowanych kancelarii w dziedzinie „Prawo medyczne i farmaceutyczne”

Kancelaria Jagodziński Skrzypek Radcowie Prawni - 7 miejsce w woj. dolnośląskim i woj. lubuskim, 110 miejsce w Polsce

Mec. Paweł Litwiński - lider w dziedzinie prawa ochrony danych osobowych

Kancelaria Kochański i partnerzy otrzymała dwa specjalne wyróżnienia: w kategorii „Wsparcie dla walczącej Ukrainy” za utworzone miejsca pracy dla prawników i konsultantów z Ukrainy oraz za wkład w budowę rynku prawniczego w Polsce

CK Legal nagrodzone za kunszt prawniczy w obsłudze transakcji

20.Ranking kancelarii prawniczych 2022

Rzeczpospolita

Pełne wyniki XX Rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej”