Telewizja Rossija 1: Polsko-rosyjski rozbiór Ukrainy

W programie "60 minut" telewizji Rossija 1 zaproszeni do studia goście mieli zdecydować, jak podzielić Ukrainę między Polskę i Rosję - informuje ukraiński portal Dialog.ua.

Aktualizacja: 01.10.2018 14:51 Publikacja: 01.10.2018 10:23

Telewizja Rossija 1: Polsko-rosyjski rozbiór Ukrainy

Foto: Rossija 1

Tematykę programu ilustruje zdjęcie opublikowane przez użytkownika Twittera o nicku Ukr_Che. To zrzut ekranu zrobiony podczas dyskusji w studiu na temat Ukrainy w programie "60 minut" - pisze ukraiński portal Dialog.ua.

Audycja została wyemitowana 28 września.

Zdjęcie przedstawia mapę, na której zachodnie terytoria Ukrainy przypisane są Polsce, wschodnie - obwody z Odessą, Chersoniem, Donieckiem i Charkowem są oznaczone jako terytoria, które powinny przypaść Rosji.

Portal przypomina, że już wcześniej rosyjscy politycy i eksperci wieszczyli, że Ukrainę czeka upadek i powinna ona swoje południowo-wschodnie obszary odstąpić Rosji, a zachodnie powinny zostać podzielone między Polskę i Węgry.

Użytkownik Ukr_Che popełnił jednak błąd - emisja programu, o którym mowa, miała miejsce 21 września. Oto pełne nagranie, mapa podzielonej Ukrainy pojawia się w programie w 36 minucie.

Wydarzenia
RZECZo...: powiedzieli nam
Wydarzenia
Nie mogłem uwierzyć w to, co widzę
Wydarzenia
Polscy eksporterzy podbijają kolejne rynki. Przedsiębiorco, skorzystaj ze wsparcia w ekspansji zagranicznej!
Materiał Promocyjny
Jakie możliwości rozwoju ma Twój biznes za granicą? Poznaj krajowe programy, które wspierają rodzime marki
Wydarzenia
Żurek, bigos, gęś czy kaczka – w lokalach w całym kraju rusza Tydzień Kuchni Polskiej