Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 29.12.2020 11:30 Publikacja: 29.12.2020 11:30
Robert Gwiazdowski
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński
- Kandydatura prof. @RGwiazdowski na RPO może zażegnać kryzys konstytucyjny. Dla wszystkich partii jest większym dobrem, niż tkwienie w tym kryzysie. Robert jako RPO wyrówna szansę obywateli w sporze z silnymi instytucjami, bo nie raz wykazał się odwagą, mądrością i determinacją - skomentował na twitterze Andrzej Sadowski, założyciel Centrum im. Adama Smitha.
Kandydat na RPO potwierdził, że jest gotowy do współpracy z innymi klubami parlamentarnymi.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Dyrektywa ws. nieuczciwych warunków w umowach konsumenckich może znaleźć zastosowanie do klauzuli zmiennego opro...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
Jeśli inspektor pracy uzna, że przedsiębiorca jest pracownikiem, trzeba będzie skorygować wszystkie podatkowe i...
Rząd pracuje nad projektem zmian w przepisach o rzecznikach patentowych. Ma on zbliżyć ten zawód do adwokatów i...
Minister sprawiedliwości Waldemar Żurek wydał zarządzenie, zgodnie z którym obsługę administracyjną rzecznika dy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas