Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 20.01.2021 12:29 Publikacja: 20.01.2021 10:54
Foto: AFP
Lokalne media informują, że w sumie osoby przekraczające granicę Chin będą znajdować się pod obserwacją 28 dni. Nowy model nazywa się "14+7+7".
Najpierw taka osoba trafi na 14-dniową kwarantannę do specjalnie wyznaczonego miejsca i będzie się znajdować pod obserwacją medyczną, następnie spędzi tydzień w domowej samoizolacji. Dopiero wtedy, po 21 dniach kwarantanny, będzie można wjechać do stolicy Chin. Ale kolejny tydzień trzeba będzie obserwować swój stan zdrowia i na bieżąco informować o tym lokalne służby zdrowia. W tym ostatnim tygodniu obserwacji wjeżdżający muszą unikać dużych skupisk ludzi.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump ponownie sugeruje, że pojaw...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 17 na 18 września celem rosyjsk...
Rosja żachnęła się i próbuje dojść do siebie po wywiadzie Ałły Pugaczowej. Gwiazda estrady po raz pierwszy tak o...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Rosji i na Białorusi zakończyły się ćw...
W chwili, gdy zdecydowana większość społeczeństwa Izraela chce zakończenia wojny, rząd Beniamina Netanjahu rozpo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas