Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 18.06.2018 06:30 Publikacja: 18.06.2018 04:54
Foto: AFP
Zdaniem Schwartza Trump zachowywałby się jak dyktator, gdyby wiedział, że ujdzie mu to na sucho - relacjonuje występ dziennikarza w MSNBC amerykański "Newsweek".
- Gdyby Trump miał taką władzę, jaką ma Kim Dzong Un... i gdyby nie groziły mu konsekwencje w przypadku złamania prawa, wierzę, że Trump zamordowałby tylu (swoich) wrogów co Kim Dzong Un - ocenił Schwartz.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Kraju Krasnodarskim szczątki ukraiński...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 23 na 24 lipca Rosjanie przepro...
W obwodzie amurskim na wschodzie Rosji doszło do katastrofy pasażerskiego samolotu An-24. Maszyna rozbiła się ki...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. M.in. na Morzu Bałtyckim rozpoczynają si...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas