Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 19.07.2019 06:34 Publikacja: 19.07.2019 05:34
Foto: AFP
Minister sprawiedliwości David Gauke ma zrezygnować ze stanowiska wkrótce po tym, gdy Theresa May zakończy udział w swojej ostatniej sesji pytań i odpowiedzi w brytyjskiej Izbie Gmin 23 lipca.
O dymisji myślą też kanclerz skarbu (minister finansów) Philip Hammond oraz Rory Stewart, minister rozwoju międzynarodowego.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump stwierdził, że naruszenie p...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Kongresie USA pojawił się projekt usta...
Rosyjskie ćwiczenia „Zapad” (tegoroczne odbywają się od 12-16 września) służą zastraszaniu państw zachodnich, do...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 9 na 10 września, w czasie nocn...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas