Reklama

"Nieprzyjemny zapach" w Moskwie. Władze szukają przyczyny

Specjaliści z rosyjskiego Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych poinformowali, że w Moskwie, ani jej pobliżu nie ma pożarów, które mogłyby być powodem nieprzyjemnego zapachu powietrza w stolicy Rosji - poinformowało rosyjskie Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.

Publikacja: 17.08.2022 09:57

Moskwa

Moskwa

Foto: AFP

arb

"W tym momencie nie ma pożarów w Moskwie, które mogłyby być przyczyną nieprzyjemnego zapachu.  Prawdopodobnie, powodem mogą być trzy pożary lasów w obwodzie riazańskim" - głosi komunikat resortu.

Jak czytamy w raporcie sytuacja jest pod "specjalną kontrolą głównego departamentu Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych".

RP.PL i The New York Times

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Społeczeństwo
Ludwig A. Minelli nie żyje. Założyciel Dignitas miał 92 lata
Społeczeństwo
Lotnisko w Wilnie zamknięte. To kolejny taki przypadek nad Litwą
Wspomnienie
Nie żyje sir Tom Stoppard, legenda brytyjskiej dramaturgii
Archeologia
Przełomowe odkrycia w Taş Tepeler: nowe neolityczne rzeźby zmieniają historię Anatolii
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Społeczeństwo
Szwedzki spór o imigrantów. Samorządy obawiają się ich stracić. Dlaczego?
Materiał Promocyjny
Nowa era budownictwa: roboty w służbie ludzi i środowiska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama