Hiszpania: Dzieci mają przynieść do szkoły swój papier toaletowy

Rodzice dzieci chodzących do szkoły podstawowej w hiszpańskim Yepes zostali poproszeni, by każde z dzieci przyniosło do szkoły sześć rolek papieru toaletowego. Powód? Szkoła nie ma pieniędzy w budżecie na ten cel.

Aktualizacja: 18.10.2016 15:20 Publikacja: 18.10.2016 13:13

Hiszpania: Dzieci mają przynieść do szkoły swój papier toaletowy

Foto: 123RF

Dyrekcja szkoły im. Rafaela Garcii Valino podczas spotkania z rodzicami poinformowała, że w budżecie placówki brakuje pieniędzy na papier toaletowy, w związku z czym dzieci mają przynieść do szkoły własny papier.

To oburzyło rodziców. Jedna z matek postanowiła napisać o tym na Facebooku, przez co sprawa nabrała rozgłosu. "To całkowicie surrealistyczne" - oceniła.

Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Społeczeństwo
Francja wydaje wojnę pornografii. Serwisy dla dorosłych protestują
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Społeczeństwo
10-letnia ofiara gwałtu zmarła, bo zwlekano z przyjęciem jej do szpitala. Fala oburzenia w Indiach
Społeczeństwo
Raport: Liczba palaczy miała spaść o 30 proc. Nie spadła
Społeczeństwo
Syria: Dziesiątki tysięcy ludzi w obozach. To spadek po tzw. państwie islamskim
Społeczeństwo
BBC: W Polsce narastają antyukraińskie nastroje