W USA będzie sezon polowań na Wielką Stopę?

Justin Humphrey, zasiadający w Izbie Reprezentantów Kongresu stanu Oklahoma, zaproponował ustawę wprowadzającą sezon polowań na Wielką Stopę - mityczne, humanoidalne zwierzę, które według niepotwierdzonych nigdy relacji żyje w Górach Skalistych.

Aktualizacja: 26.01.2021 09:00 Publikacja: 26.01.2021 08:49

W USA będzie sezon polowań na Wielką Stopę?

Foto: Alexander Migl, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

arb

Humphrey zaproponował wprowadzenie sezonu polowań na Wielką Stopę, aby zwiększyć liczbę turystów przybywających do jego okręgu wyborczego, w skład którego wchodzą m.in. zalesione obszary gór Ouachita, gdzie co roku organizowany jest festyn poświęcony mitycznej istocie.

Według polityka wydawanie pozwoleń na polowanie na Wielką Stopę może zachęcić turystów do odwiedzania Oklahomy.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Społeczeństwo
Alarmujące dane z Wielkiej Brytanii o woreczkach nikotynowych. Najnowsze wyniki badań dotyczą dzieci
Społeczeństwo
Gwardia Narodowa na ulicach Los Angeles. Protesty przeciwko polityce Donalda Trumpa ws. migracji
Społeczeństwo
Protesty w Los Angeles, Trump wysyła Gwardię Narodową. Gubernator: Chce widowiska
Społeczeństwo
Już nie USA i nawet nie Ukraina. Kogo Rosjanie uważają za głównego wroga?
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Społeczeństwo
Francja wydaje wojnę pornografii. Serwisy dla dorosłych protestują