Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 20.08.2017 18:11 Publikacja: 20.08.2017 17:57
Foto: Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0/
Ponad 200 turystów wypoczywających na greckiej wyspie Korfu miało wczoraj zaplanowany powrót do Polski. Maszyna podczas startu wpadła w turbulencje, dlatego pilot włączył awaryjne hamowanie. Spowodowało to uszkodzenie opony.
Pasażerowie opuścili samolot, a mechanicy rozpoczęli naprawę usterki. Do naprawy niezbędne okazały się części, które znajdowały się w Polsce. Te do Grecji przyleciały dopiero dziś.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Są przepisy umożliwiające walkę z hejtem i przemocą rówieśniczą w szkole, ale zbyt rzadko się z nich korzysta –...
Zmarł Mirosław Chojecki, współtwórca niezależnego ruchu wydawniczego w PRL, współorganizator Niezależnej Oficyny...
Tym, którzy wyrastają w środowisku niosącym na swoich barkach wielopokoleniową traumę, trudniej jest mówić o prz...
Muzeum Powstania Warszawskiego nie tylko upamiętnia bohaterów, ale uczy nowego patriotyzmu – opartego na przygot...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas