Reklama

Kostrzyn spytał mieszkańców, czy chcą Woodstocku. Chcą

77,7 proc. mieszkańców Kostrzyna nad Odrą popiera dalszą organizację Przystanku Woodstock w tym mieście - wynika z sondażu przeprowadzonego przez tamtejszy Urząd Miasta.

Aktualizacja: 08.02.2018 15:27 Publikacja: 08.02.2018 15:08

Kostrzyn spytał mieszkańców, czy chcą Woodstocku. Chcą

Foto: Fotorzepa/ Dariusz Gorajski

Wyniki badania przedstawił w czwartek na konferencji Andrzej Kunt, burmistrz Kostrzyna. Według przeprowadzonej telefonicznie ankiety na próbie 600 dorosłych mieszkańców miasta, za dalszą organizację Przystanku Woodstock w przygranicznym mieście opowiada się 77,7 proc. badanych.  Przeciwnego zdania było 12,1 proc. mieszkańców, a 10 proc. nie miało zdania.

Jeszcze więcej, bo 81,5 proc. mieszkańców uważa, że festiwal jest dobrą promocją dla miasta na arenie ogólnopolskiej. Odwrotną opinię miało 8,5 proc. respondentów.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
Miłość za setki tysięcy. Dramat kobiet trwa, oszust na wolności
Społeczeństwo
Sondaż „Rzeczpospolitej”: Czy Polacy powinni popierać wejście Ukrainy do NATO
Społeczeństwo
9 września Highline Warsaw otwiera swoje podwoje
Społeczeństwo
Czapka Kamila Majchrzaka. Miliard odsłon nagrania z kompromitacją biznesmena
Reklama
Reklama