Reklama
Rozwiń
Reklama

Kornel Morawiecki: Trzeba podnieść podatki najbogatszym

Trzeba podnieść podatki najbogatszym, dlatego jestem za daniną solidarnościową - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Kornel Morawiecki.

Publikacja: 12.05.2018 08:41

Kornel Morawiecki: Trzeba podnieść podatki najbogatszym

Foto: Fotorzepa/ Marian Zubrzycki

amk

Kornel Morawiecki zaapelował do rządu o pomoc dla protestujących w Sejmie osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

- Apeluję o zakończenie protestu w Sejmie i o to, aby rząd znalazł pieniądze na niepełnosprawnych, choćby wprowadzając podatek dla najbogatszych - mówił w rozmowie z se.pl Kornel Morawiecki.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Społeczeństwo
Czas wyrzucić hulajnogi z Warszawy? Na Zachodzie sobie poradzili. Paryż i Praga pozbyły się problemu
Społeczeństwo
Chińskie e-papierosy zalewają polski rynek. Sięgnął po nie już co drugi nastolatek
Społeczeństwo
Wszystkich Świętych 2025. Znani Polacy, którzy odeszli w ostatnim roku
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Społeczeństwo
Państwo w państwie. Prawdziwy pożar w fikcyjnym bloku
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama