Reklama

Argentyna: Porwana kobieta odnaleziona po 32 latach w Boliwii

Argentyńska kobieta, porwana 32 lata temu jako nastolatka, została znaleziona żywa i w dobrym stanie w Boliwii, po wspólnym dochodzeniu policji obu krajów.

Aktualizacja: 26.12.2018 16:33 Publikacja: 26.12.2018 16:23

45-letnia obecnie porwana Argentynka (druga od lewej) i jej synek (drugi od prawej) eskortowani prze

45-letnia obecnie porwana Argentynka (druga od lewej) i jej synek (drugi od prawej) eskortowani przez policjantki w mieście San Ramón de la Nueva Orán w Argentynie 23 grudnia

Foto: AFP PHOTO / ARGENTINE POLICE

qm

Obecnie 45-letnia Argentynka padła ofiarą handlu ludźmi w wieku zaledwie 13 lat - poinformowała policja z Argentyny.

Boliwijscy funkcjonariusze zbierali dowody, dotyczące miejsca pobytu kobiety przez kilka miesięcy, na prośbę swoich argentyńskich kolegów. W końcu zlokalizowali ją w małym miasteczku na południu kraju.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Archeologia
Sztuka naskalna sprzed 8000 lat odkryta w Centralnej Anatolii
Społeczeństwo
Drony znów zakłócają działanie lotniska w Belgii
Społeczeństwo
Słowacja. Z populacji niedźwiedzi „usunięto” ponad 200 zwierząt
Społeczeństwo
Niedźwiedzie atakują. Władze Japonii reagują na prośby o pomoc, do akcji wkroczyli żołnierze
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Społeczeństwo
Jak nietoperze ratują ważną gałąź meksykańskiej gospodarki
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama