Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.02.2016 12:19 Publikacja: 12.02.2016 12:00
Foto: YouTube(kadr z filmu)
"IS Defence” to pierwsza na świecie gra komputerowa której użytkownicy mieliby walczyć z islamistami. Nie wiadomo jednak, czy ze względu na kontrowersje przejdzie weryfikację wydawcy i zostanie opublikowana.
Polacy z Gliwic są także producentami głośnej gry „Hatred”, w której gracz może wcielić się w postać seryjnego mordercy, który nienawidzi ludzkości. Jak tłumaczy zespół odpowiadający za stworzenie gry, jest to odpowiedź na poprawność polityczną, która coraz częściej pojawia się w grach komputerowych. „Hatred” to trzecia w historii gra, w której przypadku organizacja Entertainment Software Rating Board wyznaczająca granice wiekowe musiała zastosować ograniczenie „tylko dla dorosłych”.
W starorzeczu Wisły odnaleziono zwłoki 48-letniego mężczyzny. Jak informuje Polsat News, to zaginiony przed kilk...
Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich opublikował raport dotyczący bezpieczeństwa na warszawskich ulicach. Dokument ws...
Naukowcy z IPN odnaleźli kolejne miejsce, gdzie Niemcy dokonywali masowych zbrodni w czasie II wojny światowej n...
Przed nami niespokojne godziny w pogodzie. IMGW wydał na poniedziałek ostrzeżenia przed upałami i burzami. Gdzie...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Pracownicy administracji i obsługi, mimo krótszego stażu i niższych kwalifikacji, często zarabiają więcej niż na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas