Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.05.2016 19:47 Publikacja: 29.05.2016 18:26
Foto: 123RF
Taka sytuacja nie zdarzyła się jeszcze nigdy w czasach pokoju. Jak podaje Eurostat, od wybuchu kryzysu finansowego w 2008 r. do dziś dochody osób mających więcej niż 65 lat skoczyły z 78 do 89 proc. średniego wynagrodzenia pracujących w Wielkiej Brytanii, z 86 do 103 proc. w Hiszpanii i z 96 do 102 proc. we Francji. W Niemczech wskaźnik ten wynosi 92 proc.
Podobnie jest za Atlantykiem. Tu dochód osób starszych niż 65 lat to już 77 proc. średniej pensji wszystkich pracujących wobec 69 proc. w 2008 r.
Jednostki kalifornijskiej Gwardii Narodowej zostały skierowane w niedzielę na ulice Los Angeles, by pomóc w opan...
Administracja Donalda Trumpa poinformowała, że wysyła 2 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej do Los Angeles, gdzi...
Przez ostatnie pół roku nastroje w państwie Putina radykalnie się zmieniły. Polska wciąż znajduje się w gronie n...
Od środy Francuzi odwiedzający największe strony pornograficzne zobaczą tylko gołe piersi Marianny z obrazu Eugè...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Śmierć 10-letniej ofiary gwałtu w indyjskim stanie Bihar, do której miało, według mediów, dojść wskutek zwłoki w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas