Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 27.08.2017 16:25 Publikacja: 27.08.2017 16:10
Foto: NASA
Artykuł na temat skażenia tamtejszych wód gruntowych arszenikiem ukazał się w magazynie "Science Advances".
Po analizie próbek wody z 1200 miejsc w Pakistanie międzynarodowy zespół naukowców stworzył "mapę ryzyka" związanego ze spożywaniem zanieczyszczonej wody. Badanie wykazało, że na terenie Niziny Hindustańskiej występuje dość duże skażenie wody arszenikiem - a z wody pitnej z regionu objętego skażeniem korzysta nawet 60 milionów osób.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Myślę, że każdy rozumie grozę rosyjskich zbrodni. To, czego ludzie za granicą nie dostrzegają, to istota okupacj...
Szwedzka aktywistka Greta Thunberg, która została zatrzymana na pokładzie jednej z jednostek Flotylli Sumud, pró...
Setki wspinaczy utknęły po tybetańskiej stronie Mount Everestu (8849 m n.p.m.), najwyższego szczytu na świecie....
Ambasada Polski we Włoszech nie kryje oburzenia aktem wandalizmu wobec pomnika Jana Pawła II, znajdującego się w...
Książę Walii ujawnił, że planuje wprowadzić zmiany w monarchii, kiedy obejmie tron. W rozmowie z aktorem Eugene’...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas