Reklama

Policja szuka osób, które odpaliły race. Wśród nich strażacy

Komenda Stołeczna Policji opublikowała wizerunki osób, które na wczorajszym marszu odpaliły race. Wśród poszukiwanych osób są ratownicy medyczni i strażacy.

Aktualizacja: 12.11.2018 16:25 Publikacja: 12.11.2018 16:06

Policja szuka osób, które odpaliły race. Wśród nich strażacy

Foto: Twitter/Christian Davies

Na stronie Komendy Stołecznej Policji znalazły się wizerunki 13 osób. "Wszczęto czynności w związku z odpaleniem rac z przez nieustalone osoby w dniu 11 listopada 2018 roku podczas wczorajszych uroczystości. Prowadzone są one w kierunku artykuły 52 § 1 kodeksu wykroczeń" - informują funkcjonariusze. 

"Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy przekazywać do Wydziału Prewencji Komendy Rejowej Policji Warszawa I pod numer telefonu 22 6036591, na numer faxu 226037227 lub e-mail: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl lub do dowolnej jednostki Policji" - apelują policjanci.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Służby
Niezidentyfikowany obiekt rozbił się w województwie lubelskim
Służby
Szpiedzy chcą azylu. Zaskakujący finał największej afery wywiadowczej w Polsce
Służby
Ukraińcy dementują plotkę z Telegramu. „Polscy strażnicy graniczni nie pytają o Banderę i Wołyń”
Służby
Ostrzegawczy e-mail tuż przed eksplozją granatnika. Czy wybuch w gabinecie szefa policji był zamachem?
Reklama
Reklama