Reklama

Lublin: Pożar domu pomocy społecznej. Ewakuowano ponad 100 osób

Nocny pożar w Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Ewakuowano ponad 100 mieszkańców. Nikt nie ucierpiał.

Aktualizacja: 31.08.2019 11:28 Publikacja: 31.08.2019 11:13

Lublin: Pożar domu pomocy społecznej. Ewakuowano ponad 100 osób

Foto: Fotorzepa, Michał Walczak

"Po informacji o pożarze w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego wracam z Gdańska, jestem w stałym kontakcie ze służbami miejskimi. Najważniejsza informacja jest taka, że nikt nie zginął, wszystkie osoby przebywające w placówce zostały ewakuowane do czterech innych DPS-ów. Wszyscy są bezpieczni i odpowiednio zaopatrzeni" – napisał na Facebooku Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Ogień w DPS przy ul. Głowackiego wybuchł około godziny 2 nocy z piątku na sobotę. Kiedy straż przyjechała na miejsce, pożar zajmował już cały dach budynku.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Służby
Policja zlikwidowała największą w Polsce fabrykę fałszywych leków
Służby
Sławomir Cenckiewicz o incydencie w Wyrykach: mam propozycję dla dżentelmenów z rządu Donalda Tuska
Służby
Turyści czy szpiedzy? Obcokrajowców ciągnie do strategicznych obiektów w Polsce
Służby
ABW ostrzega przed samozwańczym prezydentem i innymi ruchami antypaństwowymi
Reklama
Reklama