Podpisy popierające kandydaturę Zbigniewa Stanisława Łupiny, sędziego Sądu Rejonowego w Biłgoraju, złożyli:

Anetta Wlezień - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Marzena Kaczorowska-Paczos - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Włodzimierz Iwańczyk - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Barbara Gałka - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Robert Radzajewski - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Barbara Iwańczyk-Lekan - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Henryk Jan Kiesz - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Marzena Elżbieta Płecha - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Mirosław Stanisław Baranowski - Sąd Rejonowy w Zamościu

Lidia Barbara Bizior - Sąd Rejonowy w Zamościu

Tadeusz Bizior - Sąd Okręgowy w Zamościu

Justyna Elżbieta Rzepa - Sąd Okręgowy w Zamościu

Jerzy Żurawicki - Sąd Okręgowy w Zamościu

Krzysztof Przybysław Tracz - Sąd Rejonowy w Zamościu

Małgorzata Ziomek-Zabawa - Sąd Rejonowy w Zamościu

Teresa Urszula Ziarkiewicz-Turzyniecka - Sąd Rejonowy w Zamościu

Dariusz Jan Krzysiak - Sąd Okręgowy w Zamościu

Sylwia Ewa Surmacz-Tracz - Sąd Rejonowy w Zamościu

Artur Jan Szymański - Sąd Rejonowy w Zamościu

Marta Władysława Podskarbi-Buńko - Sąd Rejonowy w Zamościu

Adam Jan Abraszek - Sąd Rejonowy w Zamościu

Kornel Daniel Łaszkiewicz - Sąd Rejonowy w Zamościu

Andrzej Sak - Sąd Okręgowy w Zamościu

Jacek Antoni Magdziak - Sąd Okręgowy w Zamościu

Jolanta Joanna Baran - Sąd Rejonowy w Zamościu

Krzysztof Jan Pliszka - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Barbara Maria Barszczewska - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Robert Pizun - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Beata Danuta Dropek-Łazur - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Małgorzata Maria Chrzanowska - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Maciej Cezary Czubak - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Jolitta Pokrywiecka - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Mirosław Janusz Różaniecki - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Małgorzata Jolanta Pietroń - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Jarosław Szczerba - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Marzena Chmiel - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Marta Reszka - Sąd Rejonowy w Biłgoraju

Roman Kałuża - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim

Konrad Dul - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim

Marta Orzeł - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim

Teresa Wilińska - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim

Tomasz Andrzej Orzeł - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim

Paweł Bucoń - Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Jerzy Daniluk - Sąd Apelacyjny w Lublinie

Paweł Chałada - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie

Arnold Arski - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie

Arkadiusz Kopańko - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie

Paweł Tobała - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie

Wojciech Osiński - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie

Joanna Smyk - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie

Marek Zbigniew Lisiczyński - Sąd Okręgowy w Zamościu

Hanna Życka - Sąd Rejonowy w Zamościu

Sylwia Żukowska - Sąd Rejonowy w Zamościu

Dorota Koss - Sąd Rejonowy w Zamościu

Grażyna Josse-Pankowska - Sąd Okręgowy w Zamościu

Józef Bogdan - Sąd Okręgowy w Zamościu

Andrzej Bartecki - Sąd Rejonowy w Zamościu

Aby zasiąść w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa każdy z sędziowskich kandydatów musiał przedstawić listę z co najmniej 25 głosami poparcia uzyskanymi od innych sędziów.

Sprawdź kolejne listy poparcia kandydatów do KRS:

- Dariusz Drajewicz

- Jarosław Dudzicz

- Grzegorz Furmankiewicz

- Marek Jaskulski

- Joanna Kołodziej-Michałowicz

- Jędrzej Kondek

- Teresa Kurcyusz-Furmanik

- Mariusz Lewiński - Zgłoszony przez grupę 2160 obywateli

- Ewa Łąpińska

- Zbigniew Stanisław Łupina

- Leszek Mazur - Poz 4, 10 i 40 wykazu nie były brane pod uwagę - zostały wykreślone przed złożeniem dokumentu przez Pełnomocnika do Marszałka Sejmu

- Maciej Andrzej Mitera

- Maciej Nawacki - Opinie Biura Analiz Sejmowych: opinia nr 1, opinia nr 2

- Dagmara Pawełczyk-Woicka

- Robert Pelewicz

- Rafał Puchalski

- Paweł Kazimierz Styrna

- Mariusz Witkowski