fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Sędzia Ewa Łąpińska - lista poparcia do KRS

Ewa Łąpińska
archiwum prywatne
29. sędziów podpisało się upublicznioną w piątek przez Kancelarię Sejmu kandydaturą Ewy Łąpińskiej do Krajowej Rady Sądownictwa.

Podpisy popierające kandydaturę Ewy Łąpińskiej, sędziego Sądu Rejonowego w Jaworznie, złożyli:

1. Tomasz Andrzej Czop - SSR w Jaworznie

2. Anna Maria Jabłońska - Ostręga - SSR w Jaworznie

3. Grzegorz Piotr Jamróz - SSR w Jaworznie

4. Roman Józef Glos - SSR w Jaworznie

5. Agnieszka Józefa Zachariarz - Kawaler - SSR w Jaworznie

6. Katarzyna Ewa Kokosza Wąsik – SSR w Jaworznie

7. Anna Beata Jamróz - SSR w Jaworznie

8. Małgorzata Katarzyna Machalik - SSR w Jaworznie

9. Lucyna Halina Wójcik - Cupiał - SSO w Katowicach

10. Michał Bronisław Roszkowski -SSO w Katowicach

11. Mieczysław Potejko - SSO w Krakowie

12. Ewa Monika Góra - Stasikowska - SSR w Jaworznie

13. Katarzyna Małgorzata Dudek - SSR w Jaworznie

14. Beata Elżbieta Włoch - SSR w Jaworznie

15. Ewa Danuta Barańska SSR w Dąbrowie Górniczej

16. Lidia Jolanta Świerdza - SSR w Dąbrowie Górniczej

17. Małgorzata Zofia Kłuszczyńska - SSR w Dąbrowie Górniczej

18. Izabela Maria Bieńko - Maj - SSR w Dąbrowie Górniczej

19. Małgorzata Anna Tracz - SSR w Dąbrowie Górniczej

20. Teresa Małgorzata Sobieszek - SSR w Dąbrowie Górniczej

21. Mariusz Tomasz Kucharczyk - SSR w Dąbrowie Górniczej

22. Rafał Stasikowski - SSR Katowice - Zachód (obecnie w NSA)

23. Maria Kazimiera Bielska - Wojtaszek - SSO w Katowicach

24. Paweł Antoni Wysocki - SSR w Jaworznie

25. Grażyna Danuta - Lipa - SSR w Chrzanowie

26. Dagmara Pawełczyk - Woicka - SSR Kraków - Podgórze (obecnie Prezes Sądu Okręgowego w Krakowie, członek KRS)

27. Piotr Adam Węgrzyn - SSR Kraków Śródmieście

28. Bartłomiej Marchlewski - SSR w Zabrzu

29. Patrycja Izabela Potejko - SSR w Jaworznie

Aby zasiąść w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa każdy z sędziowskich kandydatów musiał przedstawić listę z co najmniej 25 głosami poparcia uzyskanymi od innych sędziów.

Sprawdź kolejne listy poparcia kandydatów do KRS:

- Dariusz Drajewicz

- Jarosław Dudzicz

- Grzegorz Furmankiewicz

- Marek Jaskulski

- Joanna Kołodziej-Michałowicz

- Jędrzej Kondek

- Teresa Kurcyusz-Furmanik

- Mariusz Lewiński - Zgłoszony przez grupę 2160 obywateli

- Ewa Łąpińska

- Zbigniew Stanisław Łupina

- Leszek Mazur - Poz 4, 10 i 40 wykazu nie były brane pod uwagę - zostały wykreślone przed złożeniem dokumentu przez Pełnomocnika do Marszałka Sejmu

- Maciej Andrzej Mitera

- Maciej Nawacki - Opinie Biura Analiz Sejmowych: opinia nr 1, opinia nr 2

- Dagmara Pawełczyk-Woicka

- Robert Pelewicz

- Rafał Puchalski

- Paweł Kazimierz Styrna

- Mariusz Witkowski

Źródło: sejm.gov.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA