Reklama
Rozwiń

Afera seksualna w organizacji charytatywnej

Oxfam, jedna z największych organizacji charytatywnych na świecie, zatuszowała aferę, w której jej wysoko postawieni pracownicy mieli korzystać z usług prostytutek - informuje „The Times”.

Aktualizacja: 09.02.2018 11:51 Publikacja: 09.02.2018 11:01

Afera seksualna w organizacji charytatywnej

Foto: AdobeStock

adm

Jak informuje brytyjska gazeta "The Times", miało do tego dochodzić podczas akcji pomocy dla Haiti, które w 2010 roku zniszczone zostało przez trzęsienie ziemi. Jak wynika z wewnętrznego raportu organizacji Oxfam, niewykluczone, że część kobiet była nieletnia.

"Times" przypomniał również, że z datków oraz z funduszy rządowych Oxfam otrzymuje co roku około 300 milionów funtów. Regionalny dyrektor wykorzystał publiczne pieniądze, by wynająć willę, do której sprowadzał kobiety. 

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Przestępczość
Polak zamordowany w okolicach Aten. Greckie media podały nazwisko
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Przestępczość
Nadzy Etiopczycy na ulicach Lubina - to ofiary brutalnego porwania
Przestępczość
Japonia: Pierwsza egzekucja od 2022 roku. Stracono „zabójcę z Twittera”
Przestępczość
Wietnam kończy z karaniem śmiercią za wywoływanie wojny
Przestępczość
Strzelanina w USA. Wśród ofiar ośmiomiesięczne dziecko