Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 14.06.2025 05:09 Publikacja: 22.11.2023 19:03
Axl Rose
Foto: AFP
Sheila Kennedy, była modelka amerykańskiego magazynu erotycznego Penthouse, przekazała w pozwie, że poznała lidera Guns N' Roses w klubie nocnym w Nowym Jorku w 1989 roku, gdy miała 26 lat. Kennedy zarzuca muzykowi, że tej nocy, gdy się poznali, brutalnie ją zgwałcił w swoim pokoju hotelowym.
Kennedy poinformowała w pozwie, że znajoma zaprosiła ją do klubu nocnego, aby poznała zespół. Modelka rozmawiała z Rose w klubie, a następnie została zaproszona do jego pokoju hotelowego, gdzie organizował przyjęcie.
W austriackim Grazu doszło do strzelaniny w szkole średniej. Dziennik „Kronen Zeitung” pisze o co najmniej dzies...
W stolicy Kolumbii doszło do zamachu. 39-letni senator Miguel Uribe Turbay, możliwy opozycyjny kandydat na prezy...
Szwecja ulokuje kilkuset osadzonych w celach więziennych, które wynajmie w Estonii.
Śledczy z biura prokuratora okręgowego na Manhattanie ujawnili podczas rozprawy w sądzie stanowym szokujące frag...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Trojgu Brytyjczykom grozi na Bali kara śmierci, za przemyt prawie kilograma kokainy do Indonezji. Narkotyki wykr...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas