Reklama
Rozwiń

USA: Chciał zabijać białych policjantów przed Białym Domem

Amerykańska Secret Service zatrzymała w pobliżu Białego Domu mężczyznę, który miał grozić, że "pozabija wszystkich białych policjantów" znajdujących się w tej okolicy - informuje CNN.

Publikacja: 07.11.2017 04:12

USA: Chciał zabijać białych policjantów przed Białym Domem

Foto: AFP

arb

Secret Service została zaalarmowana przez policję z hrabstwa Montgomery o mężczyźnie, który zapowiadał, iż pojedzie do Waszyngtonu i pozabija białych policjantów przed Białym Domem - czytamy w oświadczeniu wydanym przez Secret Service.

Godzinę później strzegący Białego Domu funkcjonariusze zauważyli podejrzanego w pobliżu Parku Lafayette. Mężczyzna został natychmiast aresztowany. Wkrótce ma usłyszeć zarzuty.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Przestępczość
Polak zamordowany w okolicach Aten. Greckie media podały nazwisko
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Przestępczość
Nadzy Etiopczycy na ulicach Lubina - to ofiary brutalnego porwania
Przestępczość
Japonia: Pierwsza egzekucja od 2022 roku. Stracono „zabójcę z Twittera”
Przestępczość
Wietnam kończy z karaniem śmiercią za wywoływanie wojny
Przestępczość
Strzelanina w USA. Wśród ofiar ośmiomiesięczne dziecko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama