Reklama

Stambuł: gwałt na polskiej studentce

Studentka z Polski, przebywająca w Stambule na wymianie studenckiej Erasmus, została zgwałcona przez dwóch mężczyzn - podaje lokalna prasa.

Aktualizacja: 27.01.2015 15:12 Publikacja: 27.01.2015 10:15

Plac Taksim w Stambule (fot. Bryce Edwards/CC BY 2.0)

Plac Taksim w Stambule (fot. Bryce Edwards/CC BY 2.0)

Foto: Wikimedia Commons

Polka, Maria N., pod koniec sierpnia zeszłego roku przyjechała do największego miasta Turcji na wymianę studencką i wynajęła pokój od jednego z podejrzanych mężczyzn.

Mehmek K. i jego znajomy Engin Ö. po tym, jak pomogli dziewczynie w przeprowadzce, zaproponowali jej wspólne spędzenie czasu. Według policji w mieszkaniu Engina Ö. podali Marii N. drinka wymieszanego z narkotykiem, tzw. pigułką gwałtu.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Przestępczość
Zabójstwo Charliego Kirka. Donald Trump obwinia radykalną lewicę
Przestępczość
Zamach na uniwersytecie w Utah. Ofiarą strzelca padł Charlie Kirk, znany zwolennik Donalda Trumpa
Przestępczość
Francja: Lekarz truł pacjentów, by móc ich ratować. Rusza proces
Przestępczość
„Tak, zabiłem”. Domniemany zabójca Andrija Parubija ujawnia motywy zbrodni
Przestępczość
Zabójstwo Andrija Parubija: Zatrzymano podejrzanego, złożył już pierwsze zeznania
Reklama
Reklama