Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 27.03.2020 08:10 Publikacja: 27.03.2020 06:29
Foto: Adobe Stock
To zmniejszy straty z powodu braku sprzedaży piwa w beczkach w eksporcie i w kraju, który jest światowym liderem w spożyciu na statystycznego mieszkańca. — Nikt nie wie, kiedy piwiarnie zostaną otwarte. Większość sąsiednich krajów zrobiła to samo i pozamykała je, więc eksport zamienił się z beczek na butelki i puszki — powiedział Petr Kofron, kierownik w praskim Pilsnerze, należącym do japońskiej grupy Asahi. — Linie produkcyjne butelek i puszek piwa pracują pełną parą. Liczymy na to, że nasi klienci będą je kupować, gdy siedzą w domu — dodał.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Słynny amerykański producent lodów Ben & Jerry’s traci jednego ze współzałożycieli. Jerry Greenfield odchodzi z...
Prawie połowa Niemców ma nadwagę, a 11. na 100. boryka się z kryzysem otyłości. Niemieckie władze chcą to zmieni...
Gdyby nie keczup i makaron z serem, Warren Buffett miałby o jeden problem mniej. Podczas niedawnego występu w st...
W rok ceny kawy na światowych giełdach się podwoiły. Podwyżki właśnie docierają na półki sklepowe w Polsce. Kons...
Po zaledwie roku pracy na stanowisku prezesa Nestlé Laurent Freixe musi pożegnać się z firmą. Powodem jest ukryw...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas