Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 25.01.2018 05:47 Publikacja: 24.01.2018 23:11
Foto: Fotorzepa
Z Marianem Piłką porozmawiamy o spodziewanej utracie stanowiska wiceprzewodniczącego PE przez Ryszarda Czarneckiego, języku współczesnej polityki, o zagrożeniu neonazizmem oraz o myśliwych.
Paulinę Piechnę-Więckiewicz spytamy o sondaż "Rzeczpospolitej" dotyczący stosunku Polaków do zmian w ustawie regulującej kwestię aborcji w Polsce, o niedzielnym spotkaniu przedstawicieli lewicy a także o wyborach samorządowych.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
- Ja uważam, że sam fakt, że 30 osób z różnych partii i instytucji w państwie usiadło i rozmawiało ze sobą w spo...
Prezydent Karol Nawrocki podpisał zgodę na pobyt na terytorium Polski wojsk Sojuszu Północnoatlantyckiego w rama...
„Czy chciał(a)by Pani/Pan aby Szymon Hołownia, zgodnie z umową koalicyjną, przestał być marszałkiem Sejmu 15 lis...
– To był atak. Zostaliśmy przetestowani – ocenił były prezydent Andrzej Duda, odnosząc się na antenie RMF FM do...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas