Na poniedziałek jego sztab zapowiedział maraton spotkań z mieszkańcami, który rozpocznie się 6.30 przy stacji metra Ursynów a zakończy ok. północy w jednej z warszawskich dzielnic

Planowane są spotkanie m.in. przy jednym z nowych przedszkoli, przy żłobkach, na budowie stacji metra przy przy ul. Trockiej, przed wejściem na stadion Polonii i tak dalej. - Dziękuję za dotychczasowe spotkania i konsultacje wszystkim mieszkańcom. Czas na nowy etap i rozpoczęcie akcji „18 dzielnic w 18 godzin”. Chcę być blisko mieszkańców, przedstawić efekty konsultacji i pokazać, że każda z warszawskich dzielnic zasługuje na aktywność. Stolica naszego kraju jest europejską metropolią. Tworzą ją wspaniali ludzie, którzy mają różne oczekiwania wobec władz miasta i różne pomysły na rozwój Warszawy. Chcę ich wysłuchać - mówi Trzaskowski o całej akcji.

Kandydat PO i Nowoczesnej będzie jeździł po stolicy metrem, tramwajami, autobusami jak i samochodem. Całość będzie oczywiście cały czas relacjonowana w mediach społecznościowych.

We wtorek odbędzie się spotkanie Trzaskowskiego z kandydatami na prezydentów innych dużych miast - Gdańska czy Łodzi. - „18 dzielnic w 18 godzin” to początek intensywnego tygodnia, ale także intensywnego okresu, który pozostał do wyborów samorządowych. Czas na rozmowę o mieście w oparciu o fakty i prawdę - mówi o swoich dalszych planach Trzaskowski.

Przeczytaj też: Warszawski sport: Czego nie widzą Jaki i Trzaskowski

„18 dzielnic w 18 godzin” ma zapowiadać nowy etap w kampanii, w której kandydat PO i Nowoczesnej zintensyfikuje działania i będzie przekonywać mieszkańców stolicy z dużo większa intensywnością niż do tej pory.