Reklama

"Żółte kamizelki": Były zawodowy bokser pięściami powstrzymał policję. Jest dochodzenie ws. incydentu

Osoba, która została nagrana na popularnym w sieci filmie, gdy walczy z siłami policyjnymi przy użyciu gołych pięści, okazała się zawodowym bokserem.

Aktualizacja: 06.01.2019 15:40 Publikacja: 06.01.2019 15:25

"Żółte kamizelki": Były zawodowy bokser pięściami powstrzymał policję. Jest dochodzenie ws. incydentu

Foto: twitter

qm

W sobotę w internecie opublikowano film, na którym można zobaczyć ubranego na czarno wysokiego mężczyznę, który kilkakrotnie atakuje francuską policję na moście w centrum Paryża. Wideo szybko stało się we Francji bardzo popularne.

Gdy siły prewencji walczyły, by zapobiec przejściu protestujących uczestników ruchu "żółtych kamizelek" przez most Léopolda Sédara Senghora, kilku demonstrantów zmusiło funkcjonariuszy do odwrotu.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Polityka
BRICS - Antyamerykanizm bez przekonania
Polityka
Kryzys polityczny w Japonii. A rola kraju w świecie maleje. Japoński analityk: To przygnębiające
Polityka
Emmanuel Macron ogłosił nazwisko kolejnego premiera
Polityka
Norwegia: Lewica wygrywa, ale prawica rośnie w siłę
Polityka
Premier Francji przegrał. Francuzom trudno jest pożegnać życie ponad stan
Reklama
Reklama